2. |
Róbert |
Erban |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 500 m
|
2. |
Róbert |
Erban |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 1000 m
|
2. |
Lenka |
Kostelecká-Barteková |
2005 |
Majstrovstvá sveta Lonato / ITA
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
2. |
Michal |
Riszdorfer |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 500 m
|
2. |
Michal |
Riszdorfer |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 1000 m
|
2. |
Richard |
Riszdorfer |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 1000 m
|
2. |
Andrea |
Stranovská |
2005 |
Majstrovstvá sveta Lonato / ITA
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
2. |
Juraj |
Tarr |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 500 m
|
2. |
Erik |
Vlček |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 1000 m
|
2. |
Andrej |
Wiebauer |
2005 |
Majstrovstvá sveta Záhreb / CRO
|
Rýchlostná kanoistika
K4 500 m
|
2. |
Danka |
Barteková |
2003 |
Majstrovstvá sveta Nicosia / CYP
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
2. |
Ľubica |
Bíliková |
2003 |
Majstrovstvá sveta Nicosia / CYP
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
2. |
Lenka |
Kostelecká-Barteková |
2003 |
Majstrovstvá sveta Nicosia / CYP
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
2. |
Daniela |
Demjén Pešková |
2002 |
Majstrovstvá sveta Lahti / FIN
|
Športová streľba
Športová puška 3x20 družstvo
|
2. |
Mária |
Duľová |
2002 |
Majstrovstvá sveta Lahti / FIN
|
Športová streľba
Športová puška 3x20 družstvo
|
2. |
Andrea |
Stranovská |
2002 |
Majstrovstvá sveta Lahti / FIN
|
Športová streľba
Skeet
|
2. |
Ivana |
Švecová |
2002 |
Majstrovstvá sveta Lahti / FIN
|
Športová streľba
Športová puška 3x20 družstvo
|
2. |
Danka |
Barteková |
2001 |
Majstrovstvá sveta Káhira / EGY
|
Športová streľba
Skeet
|
2. |
Peter |
Hochschorner |
1999 |
Majstrovstvá sveta La Seu d´Urgell / ESP
|
Vodný slalom
3 x C2
|
2. |
Pavol |
Hochschorner |
1999 |
Majstrovstvá sveta La Seu d´Urgell / ESP
|
Vodný slalom
3 x C2
|