Športovci

Gábor Jakubík

Šport
Rýchlostná kanoistika
Zaradenie
Športovec
Dátum narodenia
16.04.1990
Rok prijatia do ŠCP
2004
Športová disciplína
K2, K4

Výsledky

Umiestnenie Športové podujatie Rok Miesto Disciplína
2. Majstrovstvá sveta 2018 Montemor / POR K4 1000 m
5. Majstrovstvá sveta 2017 Račice / CZE K4 1000 m
5. Majstrovstvá sveta 2014 Moskva / RUS K4 1000 m
7. Majstrovstvá sveta 2013 Duisburg / GER K4 1000 m
8. Majstrovstvá sveta 2015 Miláno / ITA K2 500 m
20. Majstrovstvá sveta 2017 Račice / CZE K1 1000 m
1. Majstrovstvá Európy 2016 Moskva / RUS K2 500 m
2. Majstrovstvá Európy 2018 Belehrad / SRB K4 1000 m
2. Majstrovstvá Európy 2014 Brandenburg / GER K4 1000 m
11. Majstrovstvá Európy 2016 Moskva / RUS K2 1000 m
7. Európske hry 2015 Baku / AZE K4 1000 m
4. Svetový pohár 2016 Duisburg / GER K4 200 m
4. Svetový pohár 2016 Račice / CZE K4 200 m
8. Svetový pohár 2016 Račice / CZE K2 1000 m
8. Svetový pohár 2015 Duisburg / GER K4 1000 m
12. Svetový pohár 2016 Duisburg / GER K2 1000 m
13. Svetový pohár 2017 Belehrad / SRB K2 1000 m
14. Svetový pohár 2018 Szeged / HUN K1 500 m
20. Svetový pohár 2018 Szeged / HUN K1 1000 m
22. Svetový pohár 2017 Szeged / HUN K2 1000 m
1. Majstrovstvá sveta U23, juniorov a dorastencov 2013 Welland / CAN K4 1000 m
8. Majstrovstvá sveta U23, juniorov a dorastencov 2015 Montemor / POR K4 1000 m
1. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2013 Poznaň / POL K2 500 m
1. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2013 Poznaň / POL K4 1000 m
3. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2012 Montemor / POR K4 1000 m
3. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2011 Záhreb / CRO K4 1000 m
3. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2009 Poznaň / POL K4 500 m
5. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2012 Montemor / POR K2 500 m
6. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2010 Moskva / RUS K1 500 m
7. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2008 Szeged / HUN K2 1000 m
8. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2008 Szeged / HUN K2 500 m
9. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2015 Bascau / RUM K4 1000 m
9. Majstrovstvá Európy U23, juniorov a dorastencov 2008 Szeged / HUN K4 500 m
1. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K1 500 m
1. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K4 200 m
1. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K4 500 m
2. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K2 500 m
2. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K1 1000 m
3. Majstrovstvá Slovenska 2017 Nováky / SVK K1 5000 m
3. Majstrovstvá Slovenska 2017 Zemník / SVK K2 1000 m

Zaradení tréneri
Meno Priezvisko Funkcia
Peter Likér Zamestnaný

Bývalí tréneri
Meno Priezvisko Funkcia
Marián Tesárik Zamestnaný