Športovci

Matej Beňuš

Šport
Vodný slalom
Zaradenie
Športovec
Dátum narodenia
02.11.1987
Rok prijatia do ŠCP
2006
Športová disciplína
C1

Výsledky

Umiestnenie Športové podujatie Rok Miesto Disciplína
2. Olympijské hry 2016 Rio de Janeiro / BRA K1
6. Olympijské hry 2021 Tokio /JPN/ C1
1. Majstrovstvá sveta 2017 Pau / FRA 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2015 Londýn / GBR 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2014 Deep Creek / USA 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2013 Praha / CZE 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2011 Bratislava / SVK 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2010 Tacen / SLO 3 x C1
1. Majstrovstvá sveta 2009 Seu d´Urgell / ESP 3 x C1
2. Majstrovstvá sveta 2022 Augsburg /GER/ 3 x C1
2. Majstrovstvá sveta 2017 Pau / FRA C1
3. Majstrovstvá sveta 2021 Bratislava - Čunovo 3 x C1
3. Majstrovstvá sveta 2011 Bratislava / SVK C1
4. Majstrovstvá sveta 2013 Solkan / SLO C1
4. Majstrovstvá sveta 2010 Tacen / SLO C1
5. Majstrovstvá sveta 2023 Londýn /GBR/ 3 x C1
5. Majstrovstvá sveta 2022 Augsburg /GER/ C1
6. Majstrovstvá sveta 2015 Londýn / GBR C1
6. Majstrovstvá sveta 2013 Praha / CZE C1
7. Majstrovstvá sveta 2023 Londýn /GBR/ C1
9. Majstrovstvá sveta 2014 Deep Creek / USA C1
9. Majstrovstvá sveta 2007 Foz Iguazu / BRA 3 x C1
9. Majstrovstvá sveta 2007 Foz Iguazu / BRA 3 x C1
10. Majstrovstvá sveta 2021 Bratislava - Čunovo C1
13. Majstrovstvá sveta 2017 Pau / FRA C1
60. Majstrovstvá sveta 2022 Augsburg /GER/ Kayak cross
1. Majstrovstvá Európy 2021 Ivrea /ITA/ 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2016 Liptovský Mikuláš / SVK 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2015 Markkleeberg / GER 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2013 Krakow / POL 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2012 Augsburg / GER 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2008 Krakow / POL 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2007 Liptovský Mikuláš / SVK 3 x C1
1. Majstrovstvá Európy 2007 Liptovský Mikuláš / SVK 3 x C1
2. Majstrovstvá Európy 2021 Ivrea /ITA/ C1
2. Majstrovstvá Európy 2010 Čunovo / SVK C1
3. Majstrovstvá Európy 2024 Tacén /SLO/ 3 x C1
3. Majstrovstvá Európy 2015 Markkleeberg / GER C1
3. Majstrovstvá Európy 2013 Krakow / POL C1
4. Majstrovstvá Európy 2022 Liptovský Mikuláš /SVK/ 3 x C1
4. Majstrovstvá Európy 2011 La Seu de Urgell / ESP 3 x C1
5. Majstrovstvá Európy 2024 Tacén /SLO/ C1
5. Majstrovstvá Európy 2017 Tacen / SLO C1
5. Majstrovstvá Európy 2016 Liptovský Mikuláš / SVK C1
6. Majstrovstvá Európy 2017 Tacen / SLO 3 x C1
6. Majstrovstvá Európy 2009 Nothingham / GBR C1
8. Majstrovstvá Európy 2022 Liptovský Mikuláš /SVK/ C1
8. Majstrovstvá Európy 2009 Nothingham / GBR 3 x C1
13. Majstrovstvá Európy 2008 Krakow / POL C1
15. Majstrovstvá Európy 2007 Liptovský Mikuláš / SVK C1
16. Majstrovstvá Európy 2012 Augsburg / GER C1
19. Majstrovstvá Európy 2011 La Seu de Urgell / ESP C1
30. Majstrovstvá Európy 2022 Liptovský Mikuláš /SVK/ Kayak cross
38. Majstrovstvá Európy 2024 Tacén /SLO/ Kayak cross
2. Európske hry 2023 Krakow /POL/ 3 x C1
12. Európske hry 2023 Krakow /POL/ C1
1. Svetový pohár 2017 Augsburg / GER C1
1. Svetový pohár 2016 Praha / CZE C1
1. Svetový pohár 2015 Krakow / POL C1
1. Svetový pohár 2011 L'Argentiere / FRA C1
2. Svetový pohár 2024 Krakow /POL/ C1
2. Svetový pohár 2023 Augsburg /GER/ C1
2. Svetový pohár 2023 Praha /CZE/ C1
2. Svetový pohár 2017 Praha / CZE C1
2. Svetový pohár 2015 La Seu d´Urgell / ESP C1
2. Svetový pohár 2015 Pau / FRA C1
2. Svetový pohár 2014 La Seu d´Urgell / ESP C1
2. Svetový pohár 2014 Lee Valley / GBR C1
2. Svetový pohár 2013 Augsburg / GER C1
2. Svetový pohár 2013 Cardiff Bay / GBR C1
2. Svetový pohár 2013 Seu d´Urgell / ESP 3 x C1
2. Svetový pohár 2013 Tacen / SLO 3 x C1
3. Svetový pohár 2017 Ivrea / ITA C1
3. Svetový pohár 2014 Augsburg / GER C1
3. Svetový pohár 2013 Augsburg / GER 3 x C1
3. Svetový pohár 2013 Čunovo / SVK C1
3. Svetový pohár 2009 Čunovo / SVK C1
4. Svetový pohár 2022 Krakow /POL/ C1
4. Svetový pohár 2012 Pau / FRA C1
4. Svetový pohár 2011 Markkleeberg / GER C1
4. Svetový pohár 2010 Penrith / AUS C1
4. Svetový pohár 2010 Seu d´Urgell / ESP C1
5. Svetový pohár 2024 Augsburg /GER/ C1
5. Svetový pohár 2023 La Seu d'Urgell /ESP/ C1
5. Svetový pohár 2021 Praha /CZ/ C1
5. Svetový pohár 2015 Praha / CZE C1
5. Svetový pohár 2013 Tacen / SLO C1
5. Svetový pohár 2009 Augsburg / GER C1
6. Svetový pohár 2024 Praha /CZE/ C1
6. Svetový pohár 2011 Tacen / SLO C1
6. Svetový pohár 2009 Pau / FRA C1
7. Svetový pohár 2022 LA SEU /ESP C1
7. Svetový pohár 2014 Tacen / SLO C1
7. Svetový pohár 2014 Trója / CZ C1
7. Svetový pohár 2013 Čunovo / SVK 3 x C1
8. Svetový pohár 2023 Paríž /FRA/ C1
8. Svetový pohár 2023 Tacen /SLO/ C1
8. Svetový pohár 2022 Pau /FRA/ C1
8. Svetový pohár 2021 Markkleeberg /GER/ C1
8. Svetový pohár 2016 Pau / FRA C1
8. Svetový pohár 2016 Tacen / SLO C1
8. Svetový pohár 2012 Praha / CZE C1
8. Svetový pohár 2010 Augsburg / GER C1
8. Svetový pohár 2008 Augsburg / GER C1
9. Svetový pohár 2022 Praha /CZE/ C1
9. Svetový pohár 2010 Praha / CZE C1
9. Svetový pohár 2008 Praha / CZE C1
10. Svetový pohár 2012 Čunovo / SVK C1
11. Svetový pohár 2022 Tacen /SLO/ C1
11. Svetový pohár 2012 Seu d´Urgell / ESP C1
12. Svetový pohár 2017 Markkleeberg / CZE C1
13. Svetový pohár 2015 Liptovský Mikuláš / SVK C1
14. Svetový pohár 2024 Krakow /POL/ Kayak cross
15. Svetový pohár 2021 Pau /FRA/ C1
15. Svetový pohár 2007 Tacen / SLO C1
16. Svetový pohár 2021 Seu d'Urgell /ESP/ C1
16. Svetový pohár 2012 Cardiff Bay / GBR C1
16. Svetový pohár 2012 Praha / CZE C2
17. Svetový pohár 2017 Seo d´Urqel C1
19. Svetový pohár 2011 Praha / CZE C1
20. Svetový pohár 2016 La Seu d´Urgell / ESP C1
27. Svetový pohár 2007 Praha / CZE C1
28. Svetový pohár 2013 Seu d´Urgell / ESP C1
28. Svetový pohár 2008 Tacen / SLO C1
3. Majstrovstvá Slovenska 2023 Bratislava - Čunovo /SVK/ C1

Zaradení tréneri
Meno Priezvisko Funkcia
Matúš Hujsa Policajt

Bývalí tréneri
Meno Priezvisko Funkcia
Juraj Minčík Policajt
Pavel Ostrovský Zamestnaný