Športovci

Zaradení športovci

Meno Priezvisko Šport
A
Marek Adamík Volejbal
B
Samuel Baláž Rýchlostná kanoistika
Barbora Balážová Stolný tenis
Danka Barteková Športová streľba
Diana Beniková Športová streľba
Marcel Benkovský Športová streľba
Matej Beňuš Vodný slalom
Adam Botek Rýchlostná kanoistika
Marek Brinza Hádzaná
Ilja Dmitrij Buran Vodný slalom
Dominika Buzášová Športová streľba
Č
Adam Čapka Hádzaná
Denis Červenka Športová streľba
Viliam Čizmazia Volejbal
Dagmar Čulenová Rýchlostná kanoistika
C
Kristína Chárová Volejbal
D
Simao Dala Hádzaná
Matej Današ Rýchlostná kanoistika
Daniela Demjén Pešková Športová streľba
Zuzana Dobiašová Ľadový hokej
Tamara Dobošová Ľadový hokej
Lucia Drábeková Ľadový hokej
Adrián Drobný Športová streľba
Ď
Kristína Ďurecová Vodný slalom
Mahuliena Ďurecová Vodný slalom
F
Marián Fedor Športová streľba
Dávid Fekete Rýchlostná kanoistika
Lukáš Filip Športová streľba
Lucia Filipová Šortrek
Máté Fodor Hádzaná
G
Alexandra Gaborčíková Ľadový hokej
Ákos Gacsal Rýchlostná kanoistika
Romana Gajdošová Triatlon
Lukáš Gálik Hádzaná
Maximilián Galovič Vodný slalom
Boris Gera Volejbal
Lea Glosíková Ľadový hokej
Martina Gogolová Rýchlostná kanoistika
H
Ján Halaj Volejbal
Lucia Halušková Ľadový hokej
Miroslav Herceg Box
Maroš Hinduliak Volejbal
Vanessa Hocková Športová streľba
Maroš Hojnik Hádzaná
Tomáš Holka Rýchlostná kanoistika
Miloš Horník Volejbal
Simona Hupková Ľadový hokej
Jana Hyblerová Športová streľba
I
Jakub Ihnát Volejbal
Martin Iliaš Rýchlostná kanoistika
Lucia Ištocyová Ľadový hokej
Martin Ivančík Volejbal
J
Bartolomej Jakubík Volejbal
Gábor Jakubík Rýchlostná kanoistika
Romana Jakubisová Rýchlostná kanoistika
Matúš Jalovecký Volejbal
Samuel Jaroš Snoubording
Matúš Jedinák Rýchlostná kanoistika
Miroslava Jedináková Box
K
Barbora Kapičáková Ľadový hokej
Štefan Kasala Športová streľba
Peter Kizek Rýchlostná kanoistika
Ivana Kmeťová Rýchlostná kanoistika
Lucia Kopčanová Športová streľba
Pavol Kopp Športová streľba
Marek Korbel Hádzaná
Tatiana Korenková Ľadový hokej
Emma Kortišová Športová streľba
Marián Kovačócy Športová streľba
Alex Krajmer Športová streľba
Dominika Králiková Skejtbording
Tomáš Kriško Volejbal
Lívia Kubeková Ľadový hokej
Nina Kučerková Ľadový hokej
Martin Kupkovič Športová streľba
Aneta Kušmireková Ľadový hokej
Tomáš Kysel Hádzaná
L
Peter Lérant Rýchlostná kanoistika
Tibor Linka Rýchlostná kanoistika
Peter Lipovský Hádzaná
Lukáš Lorinc Box
Emanuela Luknárová Vodný slalom
M
Simona Macková Ľadový hokej
Alex Magnusson Volejbal
Pavol Majerčák Volejbal
Andrej Málek Vodný slalom
Radoslav Malenovský Športová streľba
Filip Marinov Športová streľba
Diana Marková Športová streľba
Martina Maršálková Športová streľba
Klaudia Medlová Snoubording
Márk Meszlenyi Rýchlostná kanoistika
Boris Mikuš Hádzaná
Marián Mišalko Box
Radoslav Morvay Športová streľba
Denis Myšák Rýchlostná kanoistika
N
Peter Navrátil Volejbal
Martin Nemček Rýchlostná kanoistika
Nikola Nemčeková Ľadový hokej
Richard Németh Rýchlostná kanoistika
Jozef Ninis Sánkovanie
O
Hubert Andrej Olejnik Športová streľba
Ivana Oľšavská Športová streľba
Oliver Orosz Hádzaná
P
Zuzana Paňková Vodný slalom
Lucia Pasztoríková Ľadový hokej
Vladimír Pejko Hádzaná
Andrej Petráš Hádzaná
Mariana Petrušová Rýchlostná kanoistika
Ľubomír Pištej Stolný tenis
Emma Plankenauerová Ľadový hokej
Dušan Plaskúr Volejbal
Viktor Samuel Podhradský Rýchlostná kanoistika
Alica Porubská Šortrek
Filip Praj Športová streľba
Natália Přidalová Plážový volejbal
Adam Prieložný Volejbal
R
Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie
Igor Rehák Volejbal
Zuzana Rehák Štefečeková Športová streľba
Andrea Rišianová Ľadový hokej
Petra Rusnáková Šortrek
Daniel Rybanský Rýchlostná kanoistika
S
Barbora Schredlová Ľadový hokej
Barbora Schredlová Ľadový hokej
Bianka Sidová Rýchlostná kanoistika
Michal Slamka Športová streľba
Kristína Slováková Ľadový hokej
Adolf Staněk Box
Soňa Stanovská Vodný slalom
Jakub Stanovský Vodný slalom
Lily Stern Ľadový hokej
Peter Stríž Volejbal
Matúš Strnisko Box
Zuzana Stromková Akrobatické lyžovanie
Eduard Strýček Rýchlostná kanoistika
Adela Supeková Športová streľba
Š
Jana Špotáková Športová streľba
Monika Štibravá Športová streľba
Andrea Štrbová Plážový volejbal
Jaroslav Šulka Hádzaná
T
Dominika Tabačková Ľadový hokej
Michal Takács Box
Juraj Tarr Rýchlostná kanoistika
Daniel Tobiaš Hádzaná
Tomáš Tolkunov Triatlon
Zdeno Toman Volejbal
Timotej Tóth Športová streľba
Radka Trebulová Ľadový hokej
Michaela Turacová Box
Šimon Turčina Box
Richard Tury Skejtbording
V
Veronika Vadovičová Športová streľba
Richard Varga Triatlon
Erik Varga Športová streľba
Diana Vargová Ľadový hokej
Veronika Vargová Športová streľba
Erik Vlček Rýchlostná kanoistika
Ján Volko Atletika
Martina Vrbinská Ľadový hokej
Marián Vyšný Športová streľba
Z
Csaba Zalka Rýchlostná kanoistika
Tomáš Zöld Box