Aktuality
Vodní slalomári naberajú sily do novej sezóny v Austrálii
16.02.2017
Vodní slalomári naberajú sily do novej sezóny v Austrálii. Pri teplotách okolo 40°C (na konci austrálskeho leta) dá príprava zabrať. Na zábere sú Škantárovci, Beňuš a Málek v tréningu.
Pavol Hoschschorner sa stal otcom
19.01.2017
Pavol Hoschschorner sa v otorok 17.1. stal otcom. Chlapec má meno po otcovi a údajne sa aj s mamou teší dobrému zdraviu. Gratulujeme a prajeme veľa rodinnej pohody.
Kondičná príprava kanoistov na bežeckých tratiach Štrbského plesa
13.12.2016
V dňoch 5.-13. decembra absolvovala skupina kanoistov kondičnú prípravu na bežeckých tratiach Štrbského plesa. Kilometre do nôh dostávali Kohlová, Linka, Nemeček, Botek, Jakubík, Krajčovič, Michálek a Jedinák.
Finále svetového pohára v streľbe z brokových zbraní v Ríme
17.10.2016
Finále svetového pohára v streľbe z brokových zbraní sa konalo tento víkend v Ríme. Erik Varga na ňom skončil na striebornej pozícii s nástrelom 120-14-14 terčov za Chorvátom Cernogorazom
Veronika Vadovičová vylepšila svoje účinkovanie v Riu striebrom
14.09.2016
Veronika Vadovičová vylepšila svoje účinkovanie na POH v Riu striebrom v disciplíne R8, a vracia sa s neuveriteľnou bilanciou 2 zlaté, jedna strieborná medaila a jedno šieste miesto.
Skvelý výkon Veroniky jej v sobotu 10. vyniesol ďalšie zlato
12.09.2016
Skvelý výkon Veroniky jej v sobotu 10. vyniesol ďalšie zlato na POH v Riu. Výkonom 212,5 vytvorila ďalší najlepší výkon v histórii finále POH a suverénne triumfovala v disciplíne R3 - vzduchová puška v ľahu 60 mix. Výborne jej sekundoval náš Radoslav Malenovský, ktorý skončil štvrtý
Strelkyňa Veronika Vadovičová dokázala zvíťaziť nad silnou konkurentkou
09.09.2016
Športová strelkyňa Veronika Vadovičová hneď v prvý deň paralympiády dokázala zvíťaziť nad silnou konkurentkou z Číny a novom svetovom maxime finálových pretekov na POH (207,8) vybojovala zlatú medailu v disciplíne R2 - vzduchová puška v stoji.
Preteky svetového pohára v pražskej Tróji
05.09.2016
Uplynulý víkend sa v pražskej Tróji konali preteky svetového pohára. Naši medailisti z OH v Riu potvrdili výbornú formu a, ako Matej Beňuš v C1, tak aj Peter a Ladislav Škantárovci v C2, pomerne presvedčivo zvíťazili.
Rýchlostná kanoistika vyniesla Slovensku ďalšie pódium
20.08.2016
Kráľovská disciplína rýchlostnej kanoistiky - štvorkajak na 1000 metrov - vyniesla Slovensku ďalšie pódium. Posádka Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr a Tibor Linka vydržala trištvrte trate na druhej pozícii, odrazila útok českej lode a zaostala len za dominantným kvartetom Nemecka. Športové centrum polície a jeho športovci tak vybojovali pre Slovensko jednu zlatú a dve strieborné medaily na l...
Fantastický úspech Ladislava a Petra Škantárovcov na OH v Riu!
11.08.2016
Fantastický úspech bratrancov Ladislava a Petra Škantárovcov na OH v Riu! Vo finále sa opakoval scenár ako v K1 mužov, kde Matej Beňuš, ôsmy na štarte, zajazdil tak dobre, že mu to vynieslo striebro. V C2 naša posádka síce štartovala zo šiestej pozície, ale ich vynikajúcu jazdu už nikto nedokázal prekonať, a zaslúžene priniesli Slovensku prvú zlatú medailu z prebiehajúcej olympijády. GRATULUJEM...