Aktuality
Pavol Hoschschorner sa stal otcom
19.01.2017
Pavol Hoschschorner sa v otorok 17.1. stal otcom. Chlapec má meno po otcovi a údajne sa aj s mamou teší dobrému zdraviu. Gratulujeme a prajeme veľa rodinnej pohody.
Kondičná príprava kanoistov na bežeckých tratiach Štrbského plesa
13.12.2016
V dňoch 5.-13. decembra absolvovala skupina kanoistov kondičnú prípravu na bežeckých tratiach Štrbského plesa. Kilometre do nôh dostávali Kohlová, Linka, Nemeček, Botek, Jakubík, Krajčovič, Michálek a Jedinák.
Finále svetového pohára v streľbe z brokových zbraní v Ríme
17.10.2016
Finále svetového pohára v streľbe z brokových zbraní sa konalo tento víkend v Ríme. Erik Varga na ňom skončil na striebornej pozícii s nástrelom 120-14-14 terčov za Chorvátom Cernogorazom
Veronika Vadovičová vylepšila svoje účinkovanie v Riu striebrom
14.09.2016
Veronika Vadovičová vylepšila svoje účinkovanie na POH v Riu striebrom v disciplíne R8, a vracia sa s neuveriteľnou bilanciou 2 zlaté, jedna strieborná medaila a jedno šieste miesto.
Skvelý výkon Veroniky jej v sobotu 10. vyniesol ďalšie zlato
12.09.2016
Skvelý výkon Veroniky jej v sobotu 10. vyniesol ďalšie zlato na POH v Riu. Výkonom 212,5 vytvorila ďalší najlepší výkon v histórii finále POH a suverénne triumfovala v disciplíne R3 - vzduchová puška v ľahu 60 mix. Výborne jej sekundoval náš Radoslav Malenovský, ktorý skončil štvrtý
Strelkyňa Veronika Vadovičová dokázala zvíťaziť nad silnou konkurentkou
09.09.2016
Športová strelkyňa Veronika Vadovičová hneď v prvý deň paralympiády dokázala zvíťaziť nad silnou konkurentkou z Číny a novom svetovom maxime finálových pretekov na POH (207,8) vybojovala zlatú medailu v disciplíne R2 - vzduchová puška v stoji.
Preteky svetového pohára v pražskej Tróji
05.09.2016
Uplynulý víkend sa v pražskej Tróji konali preteky svetového pohára. Naši medailisti z OH v Riu potvrdili výbornú formu a, ako Matej Beňuš v C1, tak aj Peter a Ladislav Škantárovci v C2, pomerne presvedčivo zvíťazili.
Rýchlostná kanoistika vyniesla Slovensku ďalšie pódium
20.08.2016
Kráľovská disciplína rýchlostnej kanoistiky - štvorkajak na 1000 metrov - vyniesla Slovensku ďalšie pódium. Posádka Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr a Tibor Linka vydržala trištvrte trate na druhej pozícii, odrazila útok českej lode a zaostala len za dominantným kvartetom Nemecka. Športové centrum polície a jeho športovci tak vybojovali pre Slovensko jednu zlatú a dve strieborné medaily na l...
Fantastický úspech Ladislava a Petra Škantárovcov na OH v Riu!
11.08.2016
Fantastický úspech bratrancov Ladislava a Petra Škantárovcov na OH v Riu! Vo finále sa opakoval scenár ako v K1 mužov, kde Matej Beňuš, ôsmy na štarte, zajazdil tak dobre, že mu to vynieslo striebro. V C2 naša posádka síce štartovala zo šiestej pozície, ale ich vynikajúcu jazdu už nikto nedokázal prekonať, a zaslúžene priniesli Slovensku prvú zlatú medailu z prebiehajúcej olympijády. GRATULUJEM...
Beňuš vybojoval striebornú medailu hneď pri svojom prvom štarte
10.08.2016
Hneď pri svojom prvom štarte na olympijských hrách vybojoval Beňuš striebornú medailu, zároveň premiérovú aj pre slovenskú výpravu. 8. po semifinále, skvelou jazdou Matej nasadil latku vysoko, a prekonať ju dokázal len víťazný Francúz Gargaut Chanut.