Športy

Rýchlostná kanoistika

Zaradení športovci

Meno Priezvisko Funkcia Hlavná disciplína
Adam Botek Zabezpečovaný K2 500 m
Viktor Demin Zamestnaný K1 500 m
Gábor Jakubík Zamestnaný K2 1000 m
Matúš Jedinák Zabezpečovaný K1 1000 m
Ivana Mládková-Kmeťová Policajt K2 500 m
Martina Gogolová Policajt K2 500 m
Tibor Linka Zamestnaný K2 500 m
Matej Michálek Zamestnaný K1 1000 m
Denis Myšák Zamestnaný K2 500 m
Martin Nemček Zabezpečovaný K2 1000 m
Mariana Petrušová Zabezpečovaný K1 500 m
Juraj Tarr Zamestnaný K4 1000 m
Erik Vlček Zamestnaný K2 1000 m
Csaba Zalka Zabezpečovaný K2 1000 m
Jessica Zatlkajová Zabezpečovaný K1 500 m
Samuel Baláž Zabezpečovaný
Martin Hvojník Zabezpečovaný
Dávid Koczkás Zabezpečovaný
Zsolt Libai Zabezpečovaný
Eduard Strýček Zabezpečovaný C1 200 m
Richard Németh Zabezpečovaný K4 500 m
Matej Današ Zabezpečovaný
Dávid Fekete Zabezpečovaný
Martin Iliaš Zabezpečovaný
Michal Jurčo Zabezpečovaný
Peter Kizek Zabezpečovaný
Peter Lérant Zabezpečovaný
Márk Meszlenyi Zabezpečovaný
Viktor Samuel Podhradský Zabezpečovaný
Daniel Rybanský Zabezpečovaný

Zaradení tréneri

Meno Priezvisko
Róbert Erban
Ľubomír Hagara
Marián Tesárik
Géza Vass
Andrej Wiebauer
Peter Likér

Bývalí športovci

Meno Priezvisko Funkcia Hlavná disciplína
Juraj Bača Zamestnaný K4 1000 m
Alexander Bóri Zabezpečovaný K1 200 m
Adam Csenkey Zabezpečovaný C2 1000 m
Jan Divinec Zabezpečovaný K2 200 m
Róbert Erban Policajt K4 1000 m
Marcela Erbanová Zabezpečovaný K1 500 m
Vincent Farkaš Zabezpečovaný C1 1000 m
Tibor Győri Zabezpečovaný K1 1000 m
Eva Hochschornerová Zabezpečovaný K2 500 m
Pál Horváth Zabezpečovaný K1 1000 m
Matej Charvát Zabezpečovaný K4 1000 m
Jerguš Jacko Zabezpečovaný K2 500 m
Mário Janča Zabezpečovaný K2 500 m
Juraj Kadnár Zabezpečovaný K2 1000 m
Zsolt Kiss Zabezpečovaný K1 1000 m
Marek Krajčovič Zamestnaný K1 500 m
Pavel Maťaš Zabezpečovaný
Kristýna Medovčíková Zabezpečovaný K4 500 m
Miloš Mikleš Zabezpečovaný
Romana Mikušová Zabezpečovaný K2 500 m
Erik Noskovič Zabezpečovaný K4 200 m
Lucia Oršulová Zabezpečovaný K2 500 m
Dávid Palmay Zabezpečovaný K1 1000 m
Roberta Pelantová Zabezpečovaný
Jana Petranová Zabezpečovaný K2 500 m
Eduard Rebro Zabezpečovaný K2 500 m
Michal Riszdorfer Zamestnaný K2 500 m
Richard Riszdorfer Zamestnaný K4 1000 m
Matej Rusnák Zabezpečovaný C1 1000 m
Daniel Szokol Zabezpečovaný K2 500 m
Simona Šámková Zabezpečovaný K1 500 m
Paulína Tesáriková Zabezpečovaný K1 500 m
Krištof Tóth Zabezpečovaný C2 200 m
Zoltán Tóth Zabezpečovaný K4 1000 m
Filip Valo Zabezpečovaný K1 500 m
Richard Vass Zabezpečovaný K4 1000 m
Boris Vislay Zabezpečovaný K1 1000 m
Dávid Visváder Zabezpečovaný K1 1000 m
Andrej Wiebauer Zabezpečovaný K2 1000 m
Petra Myšáková Zabezpečovaný
Richard Zilizi Zabezpečovaný
Gabriela Ladičová Zabezpečovaný C1 200 m