Športy

Rýchlostná kanoistika

Zaradení športovci

Meno Priezvisko Funkcia Hlavná disciplína
Martina Gogolová Policajt
Samuel Baláž Zamestnaný K1, K2, K4
Adam Botek Zamestnaný K2, K4
Gábor Jakubík Zamestnaný K2, K4
Matúš Jedinák Zamestnaný K1, K2, K4
Ivana Kmeťová Zamestnaný K1
Tibor Linka Zamestnaný K1, K2, K4
Denis Myšák Zamestnaný K1, K2, K4
Juraj Tarr Zamestnaný K4
Erik Vlček Zamestnaný K2, K4
Csaba Zalka Zamestnaný K1, K2, K4
Dagmar Čulenová Zabezpečovaný K1, K2, K4
Matej Današ Zabezpečovaný K1, K2, K4
Dávid Fekete Zabezpečovaný C1, C2
Ákos Gacsal Zabezpečovaný K1, K2, K4
Tomáš Holka Zabezpečovaný K1, K2, K4
Martin Iliaš Zabezpečovaný K1, K2, K4
Romana Jakubisová Zabezpečovaný K1, K2, K4
Peter Kizek Zabezpečovaný C1, C2, C4
Peter Lérant Zabezpečovaný C1, C2, C4
Márk Meszlenyi Zabezpečovaný K1, K2, K4
Martin Nemček Zabezpečovaný K2, K4
Richard Németh Zabezpečovaný K1, K2, K4
Mariana Petrušová Zabezpečovaný K1
Viktor Samuel Podhradský Zabezpečovaný K1, K2, K4
Daniel Rybanský Zabezpečovaný K1, K2, K4
Bianka Sidová Zabezpečovaný K1, K2, K4
Eduard Strýček Zabezpečovaný C1, C2, C4

Zaradení tréneri

Meno Priezvisko Funkcia
Róbert Erban Policajt
Peter Likér Zamestnaný
Marián Tesárik Zamestnaný
Ľubomír Hagara Zabezpečovaný
Árpad Sándor Zabezpečovaný
Andrej Wiebauer Zabezpečovaný
Meno Priezvisko Funkcia Hlavná disciplína
Róbert Erban Policajt K4 1000 m
Juraj Bača Zamestnaný K4 1000 m
Viktor Demin Zamestnaný K1 500 m
Marek Krajčovič Zamestnaný K1 500 m
Matej Michálek Zamestnaný K1
Michal Riszdorfer Zamestnaný K2 500 m
Richard Riszdorfer Zamestnaný K4 1000 m
Alexander Bóri Zabezpečovaný K1 200 m
Matej Charvát Zabezpečovaný K4 1000 m
Adam Csenkey Zabezpečovaný C2 1000 m
Jan Divinec Zabezpečovaný K2 200 m
Marcela Erbanová Zabezpečovaný K1 500 m
Vincent Farkaš Zabezpečovaný C1 1000 m
Tibor Győri Zabezpečovaný K1 1000 m
Eva Hochschornerová Zabezpečovaný K2 500 m
Pál Horváth Zabezpečovaný K1 1000 m
Martin Hvojník Zabezpečovaný K1, K2, K4
Jerguš Jacko Zabezpečovaný K2 500 m
Mário Janča Zabezpečovaný K2 500 m
Michal Jurčo Zabezpečovaný K1, K2, K4
Juraj Kadnár Zabezpečovaný K2 1000 m
Zsolt Kiss Zabezpečovaný K1 1000 m
Dávid Koczkás Zabezpečovaný C1
Gabriela Ladičová Zabezpečovaný C1 200 m
Zsolt Libai Zabezpečovaný K1, K2, K4
Pavel Maťaš Zabezpečovaný
Kristýna Medovčíková Zabezpečovaný K4 500 m
Miloš Mikleš Zabezpečovaný
Romana Mikušová Zabezpečovaný K2 500 m
Petra Myšáková Zabezpečovaný
Erik Noskovič Zabezpečovaný K4 200 m
Lucia Oršulová Zabezpečovaný K2 500 m
Dávid Palmay Zabezpečovaný K1 1000 m
Roberta Pelantová Zabezpečovaný
Jana Petranová Zabezpečovaný K2 500 m
Eduard Rebro Zabezpečovaný K2 500 m
Matej Rusnák Zabezpečovaný C1 1000 m
Simona Šámková Zabezpečovaný K1 500 m
Daniel Szokol Zabezpečovaný K2 500 m
Paulína Tesáriková Zabezpečovaný K1 500 m
Krištof Tóth Zabezpečovaný C2 200 m
Zoltán Tóth Zabezpečovaný K4 1000 m
Filip Valo Zabezpečovaný K1 500 m
Richard Vass Zabezpečovaný K4 1000 m
Boris Vislay Zabezpečovaný K1 1000 m
Dávid Visváder Zabezpečovaný K1 1000 m
Andrej Wiebauer Zabezpečovaný K2 1000 m
Jessica Zatlkajová Zabezpečovaný K1 500 m
Richard Zilizi Zabezpečovaný
Meno Priezvisko Funkcia
Félix Masár Zamestnaný
Jana Masárová Zamestnaný
Tibor Soós Zamestnaný
Rastislav Kužel Zabezpečovaný
Filip Petrla Zabezpečovaný
Ladislav Polhamer Zabezpečovaný
Gejza Vass Zabezpečovaný